Bine, ai dreptate, nu stiu daca ai trecut vreodata prin redactia vreunui ziar, dar observ ca tu le stii pe toate, ca un om mare ce esti. In legatura cu faptul ca spui ca sunt off topic,eu nu vorbeam de Lacatus ci de faptul ca cei care vad in presa cel mai mare dusman sufera de mania persecutiei si lucrurile nu sunt chiar atat de roz.In speta, materialul din Prosport,cum ca Lacatus si Neaga se ignora este adevarat.Repet, e drept ca presa de multe ori baga zazanie cum spunea IONUTZ,dar stiri inventate nu exista. Sintagma "surse din cadrul clubului" nu este un jeg si daca tu crezi ca este o inventie, ei bine afla ca foarte rar jucatorii spun in numele lor ce se intampla si foarte des o fac sub protectia anonimatului.Imagineaza-ti ca o buna parte din jurnalisti au prieteni in presa.De aici da-ti seama singur.
