Cu exagerarile lor legate de galerii m-am obisnuit dar asa ceva n-am mai vazut de mult:
5 articole care agita spiritele , cu cateva zile inainte de cele mai importante 2 meciuri din sezonul acesta:
Cãpitanul Stelei va evolua în apãrare, așa cum a cerut Becali dupã meciul cu Pandurii.
http://www .gsp.ro/stire/a-decis-Gigi-Radoi-va-juca-stoper-cu-Urziceni-57864.html
Habibou sperã sã joace titular cît mai fundînd. Pentru meciul din etapa viitoare cu Unirea, Lãcãtuș îl va lãsa tot rezervã pe Habib Habibou
http://www .gsp.ro/stire/habibou-vreau-sa-joc-mai-mult-57865.html
În 2008, sistemul defensiv al Stelei pare mai șubred decît în toamnã.
http://www .gsp.ro/stire/defensiva-Stelei-sufera-citeste-analiza-gazetei-57888.html
Ovidiu Petre a reacționat la criticile fanilor și s-a arãtat deranjat de popularitatea de care se bucurã strãinii din lot
http://www .gsp.ro/stire/Ovidiu-Petre-a-rabufnit-57869.html
Ricã Neaga e nemulțumit de statutul de rezervã și a cerut sã fie lãsat sã joace la echipa a doua.
http://www .gsp.ro/stire/rica-Neaga-vreau-la-Steaua-ii-57848.html
Nu sunt adeptul teoriilor conspirationiste, dar un atac mai vadit nu cred ca putea sa existe. Nu pot sa cred ca e doar o coincidenta! Ne luptam si cu presa in drumul spre titlu? Jurnalistii astia nu au pic de respect pentru ceea ce inseamna Steaua? Parca sustin mereu ca nu o confunda cu Becali...
P.S.: am facut un thread nou deoarece vreau sa vie vazute aceste articole de cat mai multa lume. Il puteti sterge dupa o zi-doua, please don`t move.
