Eu am intrat la meciul cu Dinamo cu un fuji de 8.3 mega dupa mai multe parlamentari cu jandarmul insa am descoperit o metoda mult mai usoara. Daca aparatul e slim(al meu e asa si asa) il pui in palma in spatele portofelului si ridici mainile sa te controleze. Nici nu se mai uita la ce ai in mana daca faci gestul asta+ daca mai iei si o fata de om serios este ok.
PS. eu asa fac mereu dupa meciul cu Dinamo.
Atata timp cat nu arunci cu ea pe teren e bine.Nu stiu dak ati vazut dar la un meci in Turcia niste suporteri au inceput sa arunce cu telefoanele in jucatori.Oricum romanii sunt prea zgarciti sau mai bine spus saraci ca sa recurga la astfel de fapte extreme
