Am revazut in urma cu cateva minute meciul... un lucru e clar: a fost blat !!!
Poate ca atunci cand am vazut meciul in direct am fost mai subiectiv, dar acum totul s-a vazut clar: golurile, "atacurile" Bacaului, cartonasele care nu au existat...
Un blat demn de Dinamo, asta a fost aseara. Penibil. Nu asa se castiga trofee, nu asa se face performanta. Lumea se plange ca nu am luat nimic de 5 ani, dar motivul principal nu sunt blaturile dinamovisto-rapidiste ci lipsa noastra de valoare. Si prostia ciobanului. Iar cand castigi trofee pe blat, rezultatele din Europa nu te iarta.
