Inca ceva ca am vazut acum un mic articol scris de st_1947. Prietene, nu stiu exact ce ai vazut acolo dar aberezi cam mult. Pe UN BULETIN se pot lua 8 bilete, si daca te duceai la alta casa nu aveai cum sa iei pe acelasi buletin. Si eu sunt impotriva bisnitarilor, dar nu mai abera si tu atat.
Draga Gigel, in primul rand aveau la ei MAI MULTE BULETINE si se mutau de la o casa de bilete la alta. Unul vorbea in fata mea la telefon si zicea: " Da mah..o sa iau 30 de bilete ". Si treaba cu 8 bilete nu prea se tine cont de ea, un " indian " plecand de la o casa cu mult peste 8 bilete in mana.
Felicitari jandarmilor care erau astazi la Ghencea si isi faceau datoria pe deplin.
Sa imi raspunda si mie cineva la urmatoarea intrebare: Un barbat, are voie sa cumpere bilete cu buletinul unei FEMEI( nu prea mi se pare normal) ?
