rada trebuie sa ramana la Steaua... este un jucator bun si este tanar!! Radoi maine poimaine se accidenteaza iarasi!! Ghionea este posibil sa renunte la fotbal daca ii mai face probleme coloana!!
Baciu este preferat ca rezerva la Steaua pentru ca Baciu e prea lenes sa se lupte pentru locul de titular!!! ii place sa stea pe bara si sa manance seminte!!! Steaua il pastreaza doar pentru ca nu comenteaza nici daca sta 3 sezoane pe banca
