01.03.2008 21:55
Eu zic ca baietii trebuie sa se adune,sa treaca peste tot,sta in puterile lor sa invinga CFR-ul.Mie sincer mi se pare ca Plesan inca nu a revenit la forma maxima asa ca nu ar trebui folosit in meciul cu CFR-ul.la fel e cazul lui Nicolita care este intr-o evidenta scadere de forma.oricum,eu am incredere in alegerile lui Laca,desi uneori poate a gresit in alegerea jucatorilor.el stie cel mai bine,este aproape de echipa,noi tot ce putem face este sa dam niste sugestii care nu sunt din perspectiva unei persoane care cunoaste jucatorii si stie cum au evoluat la antrenamente si alte lucruri pe care doar un antrenor le cunoaste. ![]()
