FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali il scuza pe Pepe si ii ataca dur pe Goian si Dica (OLS)!

«12»
joolie29.02.2008 18:39

Dica si Goian sunt poate cei mai importanti jucatori de la Steaua,e normal ca asteptarile de la ei sa fie mai mari,dar asta nu inseamna ca in momentul in care echipa pierde trebuie sa fie vazuti ca vinovatii principali ai infrangerii.Toata echipa a gresit la Iasi,nu s-au mobilizat.E adevarat,Dica si Goian nu au jucat nimic,dar nici ceilalti jucatori.Deci,daca trebuie sa se gaseasca un vinovat acela e echipa.

 

Ma bucur ca nu sunt singura de parere ca Gigi Becali distruge echipa Steaua,este un om care nu are respect pentru nimic.El nu are nici un drept sa critice echipa deoarece in opinia mea el este singurul vinovat pentru jocul lor.Ar trebui sa nu mai puna atata presiune pe jucatori si sa le ofere linistea de care are nevoie orice echipa,dar nu cred ca o sa faca asa ceva niciodata pentru ca e prea pasionat de certuri si scandaluri.

«12»