Daca nu se intampla o minune, pierdem titlul in ultima etapa! Batem Bacaul, batem Brasovul dar ca sa batem Timisoara trebuie sa jucam putin fotbal! Dinamo, sunt convins nu trebuia sa-mi spuna Jiji, va castiga tot pana la sfarsit iar Rapidu' nu mai conteaza ce va face!
NU-MI VINE SA CRED ce se intampla! Si lu' Zenga asta parca i-au spalat MM si Jiji creierul; alcatuieste echipa aiurea din start si nu mai reuseste nici o "mutare" apoi!?
