vrem nu vrem fotbalul e un sport mai "barbatesc", desi il practica si femeile. asta nu da dreptul nimanui sa ii "manince" piinea celuilalt. intrari mai tari vor fi mereu, important e sa nu fie intentionate si mai ales promovate de antrenor. cei care procedeaza atfel n-ar avea ce cauta in sport- dar banul e ochiul dracului ca si dorinta maladiva a unora de castiga cu orice pret si mijloace chiar cand sunt la nivel mare (vezi cazurile monica seles si nancy karrigan). cand insa arbitriul e corect jucatorii stiu si nu risca iar daca o fac sunt pedepsiti( vezi materazzi cu Liverpool). la noi insa e mai greu cu toate! oricum popa ramane un mascarici prea putin important pentru. noi. sa le uram baietilor si putina bafta si atunci cateii vor latra de pomana. HAIDE Steaua!
