FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Drumul spre titlu începe la Iași

«12»
enjoy20.02.2008 13:11

vrem nu vrem fotbalul e un sport mai "barbatesc", desi il practica si femeile. asta nu da dreptul nimanui sa ii "manince" piinea celuilalt. intrari mai tari vor fi mereu, important e sa nu fie intentionate si mai ales promovate de antrenor. cei care procedeaza atfel n-ar avea ce cauta in sport- dar banul e ochiul dracului ca si dorinta maladiva a unora de castiga cu orice pret si mijloace chiar cand sunt la nivel mare (vezi cazurile monica seles si nancy karrigan). cand insa arbitriul e corect jucatorii stiu si nu risca iar daca o fac sunt pedepsiti( vezi materazzi cu Liverpool). la noi insa e mai greu cu toate! oricum popa ramane un mascarici prea putin important pentru. noi. sa le uram baietilor si putina bafta si atunci cateii vor latra de pomana. HAIDE Steaua!

fedora20.02.2008 13:13

E vital ca arbitrul sa nu tolereze duritatile. Apropo, cine arbitreaza?

w3bmaster20.02.2008 13:54

De ce exista asemenea mentalita pentru ca traim in Romania e o chestie generala / prostia e generala

 

Asta e sa speram ca nu ne ducem ca turcii la podu inalt si ca va fi un meci frumos

 

Forza Steaua

Irresistible23Steaua20.02.2008 14:07

Sunt iesean ... dar pe 24 am sa fiu in galerie la Steaua :D ...

 

FORZA Steaua !!

Astristul21.02.2008 00:50
bai, nu are rost sa mai comentam.

 

 

Daca avem valoare, batem.

 

Daca ne fura arbitrii, se va vedea.

 

 

asa ca ****'em all!!!

Pai, nu-i asa? That's the spirit! fular-campionii:steagcruce:

«12»