Cred ca e o decizie destul de corecta... nu stiu cat ar fi apucat sa joace. Ducu Ninu ii are ca rivali pe Ghionea, Goian, Rada si chiar Radoi, la o adica; Dino Eze... nici nu mai are rost sa amintesc, iar bietu' Bicfalvi cat ar fi apucat el sa joace daca pana si Plesan, se pare, va cam "face banca de rerzerve"?
Imi pare rau de Eric, pentru ca una e sa te antrenezi cu Steaua, alta cu Gloria Buzau. Sper sa revina, totusi, si sa arate ca nu degeaba a avut Hagi incredere in el.
Pe de alta parte, vad ca Adrian Ilie a declarat ca astia vor pleca la Buzau doar daca Lovin si Rada nu se vor transfera la alta echipa: http://www.tvr.ro/articol.php?id=30546&c=726