Sincer am un respect deosebit si apreciez din plin faptul ca Radoi e mai"stelist"probabil decat toti ceilalti la un loc,iar asta se vede prin daruire si vointa....insa poblema e ca cateodata e lipsa de putinta,e si de inteles dupa toate cele intamplate si perioada nefasta prin care a trecut;insa n-am sa fiu niciodata deacord cu faptul ca Radoi sa fie prezent pe teren indiferent cum joaca sau ce face.
Totul are o limita...iar in cazul lui Radoi a cam fost depasita......si el e jucator ca si oricare altul asa ca ma astept sa joace cand merita,iar cand nu sa lase locul la altul care joaca mai bine.
Deacord ca el ca si spirit mereu trage echipa inainte,insa in ultima vreme nu odata a tras echipa inapoi ca si joc.
Oricum eu unul sincer nu-l mai vad pe Mirel sa ajunga la forma sa de varf...totusi i s-au intamplat prea multe.
