FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe.

«123»
B33KTA19.02.2008 15:51

buli2buli - Schalke 04 . multumesc i0nutz83

pauleta_198419.02.2008 16:10

13.pauleta_1984 - Fenerbahce

RobYnho19.02.2008 16:48

@ lumm : Ar fi cazul sa te potolesti. De la idioteniile astea porneste totu'.

ronaldo_020119.02.2008 16:53
ar fi cazu sa-ti vezi de divizia ta, parca ziceati ca nu va plac conflictele, da' vad ca va mananca limba rau de tot si va dati cu parerea unde nu va fierbe oala, esti exact ca musca in ....

 

 

 

da ce am zis rau mah????:))))ti-am zis ca ala s-a retras si ca tu esti la alegere!!

ronaldo_020119.02.2008 17:20

lol..........:))) de aia ai sarit la gatu meu hm???=))ti-am zis numa ca tu esti la alegere atat!!

i0nutz8319.02.2008 17:23

avertisment bugaboo pentru offtopic

st_194719.02.2008 17:27

16. gh_st_24 : Blackburn

i0nutz8319.02.2008 17:40

30 de minute ramase !

 

4 useri fara echipe !

El_nin0_T0rr3s19.02.2008 17:42

kamaciuki Barcelona :))

i0nutz8319.02.2008 17:43

avertisment El_nin0_T0rr3s pentru offtopic;

El_nin0_T0rr3s19.02.2008 17:46

ce drq mai faceti ma nebunilor? :) ..... barosanu vad ca face legea p'acilea :)) .... cand ies la pensie o sa revin aici sa va arat cine-i sefu' ;)) ...

yzerman19.02.2008 17:54

yzerman_parazitu - Celtic

Sergyu1619.02.2008 17:55
yzerman_parazitu - Celtic

 

S-a ales. Alta repede ca nu mai ai timp. :biggrin:

yzerman19.02.2008 17:58
S-a ales. Alta repede ca nu mai ai timp. :biggrin:

 

 

de cine ma frate..ca yo nu vad nici un post...a lu vreounu care sa fi ales celtic :|

Sergyu1619.02.2008 17:59
de cine ma frate..ca yo nu vad nici un post...a lu vreounu care sa fi ales celtic :|

 

Nedelcu narcis. Divizia A. nanu_a2008.Vezi acolo.

i0nutz8319.02.2008 18:01

Parca s-ar scrie in chineza pe forumul asta...

DannY_119.02.2008 18:03

14.cozo_1983-Aston Villa

yzerman19.02.2008 18:07

PSG ..sau dak e luata..desi nu am vazut...Olimpiakos

TazMaNiaBv19.02.2008 18:36

id: Tazmania_Bv ===> Echipa: PortsMouth Sper ca nu e luata :steag_steaua_ro:

 

 

Am kam intarziat SCZ!!! fular-campionii

micutZu' Deni19.02.2008 18:59

Everton :)

 

 

LE : Am fost la scoala si daia am intarziat ..... sper ca sa nu ma exclude-ti sau ceva de genu ... :-S

RobYnho19.02.2008 19:50

Ba da ! ;))

micutZu' Deni20.02.2008 08:26

Cum adica "ba da" ?? :((

GOD20.02.2008 08:34

nu vezi ca rade de tine. :biggrin:

TazMaNiaBv20.02.2008 11:36

O intrebare !

 

DaKa Fratele Meu joaca pe Steaua.net si eu pe fcsteaua.ro De la acelasi calculator e vreo problema?

 

 

 

fular-campionii

mihai141120.02.2008 12:39

da,iti da god ban acolo :))

«123»