buli2buli - Schalke 04 . multumesc i0nutz83
buli2buli - Schalke 04 . multumesc i0nutz83
13.pauleta_1984 - Fenerbahce
@ lumm : Ar fi cazul sa te potolesti. De la idioteniile astea porneste totu'.
ar fi cazu sa-ti vezi de divizia ta, parca ziceati ca nu va plac conflictele, da' vad ca va mananca limba rau de tot si va dati cu parerea unde nu va fierbe oala, esti exact ca musca in ....
da ce am zis rau mah????
))ti-am zis ca ala s-a retras si ca tu esti la alegere!!
lol..........
) de aia ai sarit la gatu meu hm???=))ti-am zis numa ca tu esti la alegere atat!!
avertisment bugaboo pentru offtopic
16. gh_st_24 : Blackburn
30 de minute ramase !
4 useri fara echipe !
kamaciuki Barcelona ![]()
avertisment El_nin0_T0rr3s pentru offtopic;
ce drq mai faceti ma nebunilor?
..... barosanu vad ca face legea p'acilea
.... cand ies la pensie o sa revin aici sa va arat cine-i sefu'
) ...
yzerman_parazitu - Celtic
yzerman_parazitu - Celtic
S-a ales. Alta repede ca nu mai ai timp. :biggrin:
S-a ales. Alta repede ca nu mai ai timp. :biggrin:
de cine ma frate..ca yo nu vad nici un post...a lu vreounu care sa fi ales celtic ![]()
de cine ma frate..ca yo nu vad nici un post...a lu vreounu care sa fi ales celtic![]()
Nedelcu narcis. Divizia A. nanu_a2008.Vezi acolo.
Parca s-ar scrie in chineza pe forumul asta...
14.cozo_1983-Aston Villa
PSG ..sau dak e luata..desi nu am vazut...Olimpiakos
id: Tazmania_Bv ===> Echipa: PortsMouth Sper ca nu e luata :steag_steaua_ro:
Am kam intarziat SCZ!!! ![]()
Everton ![]()
LE : Am fost la scoala si daia am intarziat ..... sper ca sa nu ma exclude-ti sau ceva de genu ... :-S
Ba da !
)
Cum adica "ba da" ??
(
nu vezi ca rade de tine. :biggrin:
O intrebare !
DaKa Fratele Meu joaca pe Steaua.net si eu pe fcsteaua.ro De la acelasi calculator e vreo problema?
![]()
da,iti da god ban acolo ![]()