FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe.

«123»
i0nutz8317.02.2008 18:40

1. fifa_for_fun - Stuttgart

2. marinescu_dani2005 - Man City

3. dumy_wazzy -Atletico Madrid

4. i0nutz83 - Fiorentina

5. luchi_steauafc (ex adinutza) - OM

6. yamasha_tusca - Porto

7. diavolo_dany -

8. buli2buli - Schalke 04

9. lumm_01 - Villarreal

10. ciocanu86 - Espanol

11. gh_st_24 - Blackburn

12. yzerman_parazitu -

13. pauleta_1984 - Fenerbahce

14. cozo1983 -

15. zmarius_88 - Boca Juniors

16. badboy_steaua - Zaragoza

17. s3rgyu_adriano_13 - Hamburg

18. TazMaNia_Bv -

 

In atentia celor care au fost acceptati acum: va alegeti echipe doar dupa ce isi aleg primii 9 din aceasta serie. Ordinea in care o veti face voi (10-18) este libera, deci primul venit, primul servit. Obligatoriu echipe de club si, important, altele decat cele alese pana acum in A si B.

branica17.02.2008 19:40

1. fifa_for_fun ... Stuttgart

micutZu' Deni17.02.2008 20:27
1. fifa_for_fun ... Stuttgart

 

Ionutz in B ???:O Acum am ocazia sa ma razbun pentru amicalele care le-am pierdut cu tine >:)

Dani200517.02.2008 20:34

2. marinescu_dani2005-Man City

dumy3l18.02.2008 17:12

3. dumy_wazzy=>> atl. madrid

i0nutz8318.02.2008 17:18

4. i0nutz83 - Fiorentina

 

Inscrierile se incheie maine seara (marti 19,02) la ora 20.00.

luchingo18.02.2008 22:15

Salut :D si bafta pentru noul sezon ! As dori sa imi schimb id-ul de mess totusi a expirat saraca adina:) ! adinutza_bertha sa se transforme in noul meu id luchi_steauafc iar echipa ramane aceeasi SEVILLA.

Va multumesc!

 

OLEMPIQUE MARSSEILLE atunci !

Dani200518.02.2008 23:03

E aleasa in prima Liga:)

crist3a19.02.2008 05:41

6. yamasha_tusca FC Porto

geegee2119.02.2008 13:03

Eu ma retrag din campionat din lipsa de timp. Poate revin cand apare 09. Pana atunci BAFTA LA TOATA LUMEA !

klaus_e8919.02.2008 13:09

sa retras unul ... deci intra buli2buli , prima rezerva nu ?:)

B33KTA19.02.2008 13:12
:steag_sah_mic: inseamna ca intru in locul lui geegee21 ? daca da , astept si eu un raspuns.
yzerman19.02.2008 13:12

in ritmul asta sigur se inscriu toti pana diseara... :|

ronaldo_020119.02.2008 13:36
Salut :D si bafta pentru noul sezon ! As dori sa imi schimb id-ul de mess totusi a expirat saraca adina:) ! adinutza_bertha sa se transforme in noul meu id luchi_steauafc iar echipa ramane aceeasi SEVILLA.

Va multumesc!

 

OLEMPIQUE MARSSEILLE atunci !

editeaza si tu postu ala ca nu intelege nimic nimeni din el!!!

Sergyu1619.02.2008 13:41
in ritmul asta sigur se inscriu toti pana diseara... :|

 

Corect. Daca nu vor alege cei care sunt la rand pana la 19:00 putem alege noi ceilalti???Sau cum ca asa nu terminam nici pana poimarti.

ronaldo_020119.02.2008 14:23

Am vorbit cu ionutz la telefon si a zis sa aleaga urmatoru duap diavolo daca nu a ales....

 

Savubogdanus e randu tau hai cu alegerile!!

Sergyu1619.02.2008 14:27
Am vorbit cu ionutz la telefon si a zis sa aleaga urmatoru duap diavolo daca nu a ales....

 

Savubogdanus e randu tau hai cu alegerile!!

 

Si aici ar fi o problema . I-am dat add pe mess de vreo 2 zile si nici pana acum nu a acceptat. In fine mai asteptam.

ronaldo_020119.02.2008 14:32

Savubogdanus s-a retras........lumm e randu tau!!!!!

BADboySteaua19.02.2008 14:33

savubogdanus s-a retras din campionat el e geegee21

RobYnho19.02.2008 14:44

Irelevant. Stim... Oricum pacat, acum ca a scapat de la retrogradare . . .

i0nutz8319.02.2008 14:52
buli2buli in locul lui savubogdanus.
BADboySteaua19.02.2008 15:15

16. badboy_steaua - Real Zaragoza

Sergyu1619.02.2008 15:27

17.s3rgyu_adriano_13 Hamburg

mariusz19.02.2008 15:28

15. zmarius_88- Boca Juniors

ciocanu8619.02.2008 15:36

ciocanu86: Espanyol

«123»