FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Esec la handbal si hockei

«12»
11218.02.2008 20:47

Marius, nu fii rau si nu exagera ...stii bine ca te respect si iti respect munca si pasiunea care o ai pentru Steaua. Bugetele nu le stiu nici eu si nu le stie mai nimeni . N-avem noi de unde sa stim cati bani aloca ANS pentru club , cati bani da primaria , cati bani se ia din fiecare contract cu sponsorii ...

suporterii ....da,gest urat dar au continuat frumos cel putin in prima repriza . Dupa nu prea au mai cantat nici ei

«12»