FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua

axl16.02.2008 20:41

Am obtinut acordul domnului Constantin Pistea de a publica acest articol si sper intr-o colaborare viitoare in legatura cu articole despre alte sectii sportive. Dorinta lui este sa ii apara doar numele, fara grad, si sa apara numele si numarul publicatiei in care a aparut articolul, in cazul de fata Observatorul Militar, Nr.2/2008.

Sper ca acest articol sa fie publicat, imi inchipui ca-l va impulsiona sa colaboreze cu noi.

sansa_lui_s_a_numit_steaua.rtf

 

 

Pentru poza, daca se aproba publicarea: http://www.presamil.ro/OM/2008/02/23.pdf

Azzido17.02.2008 21:48

e interesant articolul dar am impresia ca este incomplet

o sa-l iau maine la puricat si o sa-l postez

axl19.02.2008 17:20

Cristi, sa-mi spui si mie ce s-a hotarat sa stiu ce-i zic omului.

Azzido19.02.2008 19:36

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/4851

mai asteptam si alte articole de la el

eventual poate sa-mi dea mail direct

a***@***

axl19.02.2008 19:37

Omul a spus clar ca doreste sa apara si numele ziarului in care a fost publicat initial, precum si numarul:

Observatorul Militar, Nr.2/2008

Editeaza tu, te rog.

Azzido19.02.2008 19:52

am modificat

axl22.02.2008 09:20

Am primit acordul de a ublica si urmatorul articol, ramane la latitudinea echipei redactionale:

pentru_trei_secunde_in_minus.doc

 

Articolul original:

http://www.presamil.ro/OM/2008/03/23.pdf

 

In caz de publicare, rog sa se afiseze sursa:

Observatorul Militar, nr.3/2008

Azzido22.02.2008 09:37

il postam saptamana viitoare

axl22.02.2008 09:43

Super. Omul mi-a zis ca i-a placut cum a fost primul publicat si a mai zis ca in masura in care poate e dispus sa ajute. Acuma eu nu stiu ce fel de ajutor sa-i cer si in ce domeniu.

Azzido22.02.2008 22:57

pai cere-i sa scrie cat mai multe articole despre Steaua!

Cu asta poate sa ajute.

Noi o sa le publicam fara niciun fel de dubiu

axl28.02.2008 15:15
il postam saptamana viitoare

Whenever you're ready.

Anytime now.

Still waiting...

Aaaaaaanytime now...

Just... waiting....

Azzido28.02.2008 21:28

l-am dovedit si pe asta.

next!

 

Ps:scrie misto tipul