Frumoasa intrebare.
raspunsul la aceasta intrebare este urmatorul paragraf:
--------------
b) dacã autorul este oficial al unui club, sau asimilat acestuia (finanțator, sponsor, alții asemenea), el va fi sancționat cu interzicerea oricãrei activitãți legate de fotbal pentru 4?6 luni la prima abatere; la fiecare dintre urmãtoarele abateri oficialul va fi sancționat cu interzicerea oricãrei activitãți legate de fotbal pentru 1 ? 2 ani, iar clubul de care aparține aceastã persoanã va fi sancționat cu scãderea a 3 puncte din cele obținute în campionatul în care participã echipa de categorie superioarã.
--------------
cat despre declaratia patronului nostru mi se pare ca este vorba despre vechiul joc psihologic dinaintea derbyurilor ( cu scandaluri prin presa, transferatul jucatorilor de la echipa adversa etc... ), bineinteles totul stingandu-se dupa meci
In rest, marfa articol dupa cum spunea si SSK, frumoase ironiile ![]()
