V-a facut cam de ras MM Stoica asta al vostru, scuze, dar ramane inca al vostru. Nu stiu cum veti putea scapa de asa un nimic. Gestul lui e incalificabil. Daca se bateau doi suporteri, acestia ar fi fost snopiti in bataie de jandarmi, dar, fiind vorba de MM, nimeni nu a ridicat un degetel.
RUSINE MM! Ai facut tot fotbalul romanesc de rusine, ne-ai facut pe toti de kkt in Europa si in lume.
