graba strica treaba, mi-a luat echipa si acum trebuie sa aleg alta
graba strica treaba, mi-a luat echipa si acum trebuie sa aleg alta
Dupa cum v'am zis, mai invatati si voi limba romana ca e a voastra, nu ?? Iar dupa sa veniti cu alte comentarii + alte alea.
@ ala micu' : Stai flex
; poti sa ma zici oricui sau cum zici tu acolo;) Du'te si la tribunalul de la Lausanne ca tot mi se rupe de tine.
Asta ca sa intelegi si tu ideea mea.
Subiect Inchis !
nu stie unde e Lausanne ... ![]()
ba de ce va mai tiganiti ?!
hahalerelor
Dupa cum v'am zis, mai invatati si voi limba romana ca e a voastra, nu ?? Iar dupa sa veniti cu alte comentarii + alte alea.@ ala micu' : Stai flex
; poti sa ma zici oricui sau cum zici tu acolo;) Du'te si la tribunalul de la Lausanne ca tot mi se rupe de tine.
Asta ca sa intelegi si tu ideea mea.
Subiect Inchis !
Da dami accept , ca doar esti bossu meu din divizia B , si trebuie sa te am mereu acolo online .... ca poate am si io vreo problema , sau poate vreau sa reclam ceva ( cum ar fii comportamentu tau fata de useri , rusine sa iti fie ) ..... inca o data , sorry de offtopic .... ![]()
pff totusi nu vedeti ca aici e un forum civilizat... conversati frate pe mess ![]()
Trebuie sa fim profesionisti ce naiba:D
comportamentul se reclama pe forum ![]()
Ar trebuie sa se faca de acum topic pentru cei din B sa isi aleaga echipele , ca sa nu se mai faca coada cand vor useri din b sa isi aleaga echipe .... cat timp sunt terstati astia , noi ne alcegem echipele ..... simplu nu ?? Da nu si pentru roby ..... care e prea ocupat cu mostourile .... ![]()