FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

«12»
i0nutz8310.02.2008 16:16

Adaugati in lista i0nutz83 pentru testare:

 

1. foci_mike

2. ciocanu86

3. gh_st_24 *

4. yzerman_parazitu

5. pauleta_1984

6. new1gogo *

 

Adaugati in lista mihai1411 pentru testare

 

7. sory_2812 *

8. buli2buli

9. turcu_alex10

10. wanksta_ciumi

11. cozo1983 *

12. zmarius_88

13. drlv85 *

 

 

Adaugati in lista roby29steaua pentru testare:

 

14. hutanionut *

15. badboy_steaua

16. s3rgyu_adriano_13 *

17. meph_frumossu

18. i_play_fifa

19. TazMaNia_Bv

20. Danny_racari92 *

 

Testarea va consta in:

* 5-10 intrebari despre trecutul/prezentul FC Steaua Bucuresti

* una bucata repriza fifa 08 cu obligativitatea celui testat de a face host pe direct IP

* IMPORTANT: puteti juca cu echipe de maxim 3* (trei stele); cel care va testeaza poate juca cu orice echipa doreste;

* rezultatele vor fi afisate pe forum cel mai tarziu duminica 17 februarie

* dintre cei 20 de useri vor fi selectionati 10-12, in limita locurilor disponibile + rezerve

* prioritate la acceptul in campionat au userii vechi, marcati cu * in liste

Dany's12.02.2008 17:30

Am o problema serioasa,cineva mi-a aflat parola de la celalalt ID(Danny_Racari92) asa ca acum o sa fiu pe Danny_racari_92 deci roby acolo vii

Rollyn12.02.2008 21:19

:steag_steaua_ro: :steag_cruce_invers:

OTAKU12.02.2008 21:46

stiu ca am venit la spartu targului da vreau si eu sa ma inscriu

acuma, peste un sezon, cand e loc

id u meu otaku332004

Jo1n713.02.2008 06:07
Am o problema serioasa,cineva mi-a aflat parola de la celalalt ID(Danny_Racari92) asa ca acum o sa fiu pe Danny_racari_92 deci roby acolo vii

 

ba voi sunteti orbi?

 

VOI DATI ADD!!!!

mihai141113.02.2008 06:40

lasai ca asa vedem cine e interesat

i0nutz8313.02.2008 10:38

De OTAKU ma ocup eu. E user FcSteaua din 2004, cred ca merita o sansa speciala.

Dany's13.02.2008 13:28
ba voi sunteti orbi?

 

VOI DATI ADD!!!!

Da mah am zis asa ca sa stie cui da accept.STIAM CA EU DAU ADD:P

S-a auzit da gandeste inainte sa vorbesti i-am dat add lui Roby de 4 zile

meph_frumossu15.02.2008 13:35

salut ! .. i`am dat add celui care trebuie sa ma testeze (roby29steaua) ...acesta mi`a dat accept dar nici pana acum nu m`a testat .Ieri am intrat pe id`ul unui prieten unde roby29steaua era online , iar la mine acesta este offline ... i`am trimis mesaje pe fcsteaua.ro ..acesta a raspuns ...mi`a dat din nou add ...a spus ca sa astept ca sa manance si el apoi sa ma testeze , dar acesta a iesit dupa mess..astazi din nou roby29steaua este online la tovarasu meu in lista, iar la mine este offline ...eu ce am de facut ? Macar sa ma anunte dak nu vrea sa ma testeze .. va multumesc !

meph_frumossu15.02.2008 13:39

i_play_fifa se afla in aceeasi situatie cu a mea .. si el tot offline il vede pe roby .... ne`a pus pe invizibil sau care este problema .... ?

EMPORiO15.02.2008 14:13

nu cred ca v-a pus p invisible, uneori si eu apar altora invisible, desi sunt available

RobYnho15.02.2008 14:38

n0 naMe pLayer: frate, tu ce faci ma ?

n0 naMe pLayer: la astia care tre sa ii testezi le dai ignore sau ii pui pe invizibil ?

n0 naMe pLayer: vezi ca t cauta i_play_fifa ... sa il testezi

n0 naMe pLayer: la mine esti online, la el esti offline ... si cu meph_frumossu .... ti s-a intamplat la fel

 

 

A avut dreptate cine ti'a zis ca esti cel mai stupid de pe forum ! ;)

@ frumosu' : si ultrastf mi'a dat add ieri si nu'mi apare in lista. Cand sa intru azi, iara mi'a aparut sa'i dau add, deci nu e de la mine. Si pana la urma, chiar daca v'as pune pe invisible nu vad unde e problema. Avem timp si de testari. ;)

 

*EDIT: fifa_for_fun: ar trebui sa'ti vezi de treaba ta; nu cred ca esti avocatul cuiva de pe acest thread.

Ai mai reusit performanta de a mai freca pe careva la cap. Imi e, ca cineva se va satura de tine. ;)

branica15.02.2008 14:55

doar ti`am zis cum sta treaba ... ;) pentru ca sunt tovarasii mei aman2 si la mine apareai online, iar la ei ...culmea ..chiar la aman2 , apareai offline .... ;)

RobYnho15.02.2008 14:57

Culmea culmilor ! ;)

branica15.02.2008 14:59

este ca e culmea culmilor ? ;) de acum incolo am sa postez numai rezultatele pe site si voi face post doar atunci cand este necesar ...alegere echipa , etc ....

micutZu' Deni15.02.2008 17:24

robynho .... tu nu prea esti facut pentru ferply .... te cauta Danny_racnari de 4 zile , tot ii promiti ca joci in 15 min , ziua urmatoare .... si pan acum nimic , auzi ca joci acum meciu c el ... sper sa iti iei bataie :D

RobYnho15.02.2008 17:37

Esti offtopic nepoate !

 

Prima oara mai invata sa scrii - sa citesti, ca esti praf rau. Am uitat, esti copil.

O clona a lu' God, ceva ??...dar totusi parca ala era mai normal. Cum dracu' sa scrii in asa hal mah ?? Apropo, yo nu's roman, dar si in clasa intai scriam mai corect decat cum scrii tu acolo.

Dar nu'i nimic, ca parca esti in B nu ?? ;)) Rezolvam nu'i bai. :)

 

Ce'i cu "ferply" ala mah ?? Jenant rau ! Rusinica !

Dany's15.02.2008 20:27

Bai a incercat sa ma testeze si mi s-a oprit curentul de la viscolul ala chiar la inceput,offf maine roby pe la 12?

micutZu' Deni15.02.2008 21:53

Daca ai avea macar putin ferplay (cum s-o scrie) , nu ai pune atata accent pe greselile mele gramaticale si ai incerca sa ma convingi ca de fapt esti de treaba , dar dupa felu cum raspunzi la alti useri , si cum imi raspunzi si mie , se vede de la o posta ca nu esti bun sa ajuti un user ..... ca o dai pe mijto (nu ca nu mi-ar place) , da uneori trebe sa fii si serios :P

 

 

@LE : Sorry de offtopic :( , da sper sa te gandesti putin la ce ti-am zis ;))

 

 

@LE2: "Dar nu'i nimic, ca parca esti in B nu ?? ;)) Rezolvam nu'i bai. :)" Ma ameninti ??:| Lasa ca te par (chiar daca nu e frumos) io sa sefut tau !!!

branica15.02.2008 23:11

ma abtin .... dupa cate se pare , nu sunt singurul d aceeasi parere ... dar ma abtin...bafta tuturor in campionat....

Paradise_Lost15.02.2008 23:32

@micutZu' Deni:

Sa-ti traiasca tie familia si ce mai vrei. eu sunt impartzial la aceste discutzii. dar m-ai scos din sarite cu gramatica ta.

chiar n-ai pic de jena? deschide dracu gramatica aia ca esti penibil. varsta nu conteaza cand ataci lb. romana.Ca doar esti roman.

Fair play

dupa felu cum raspunzi la alti useri ---dupa felu cum le raspunzi si altor useri

nu ca nu mi-ar place ---- nu ca nu mi-ar placea

 

sa nu mai vb de greselile de exprimare.... offff. Doamne

 

MACAR SUNT IN DIVIZIA A!

 

SORRY pentru OFF TOPIC fular-campionii

bafta tuturor

GOD16.02.2008 07:23

Va rog sa nu imi mai folositi numele.

 

 

Multumesc Anticipat.

Dany's16.02.2008 09:14

Tu stii toata gramatica mai Paradise,apropo nu e un cuvant romanesc Fair Play vine din engleza

marianb16.02.2008 11:35

=))

ronaldo_020116.02.2008 11:36

marian mai bine alege si tu o echipa ..............!!!

«12»