Pentru toti stelistii care dau in Ovidiu pentru gestul sau: nu comentez dar vreau sa va intreb...PE Lacatus IL MAI IUBITI?... daca da, va rog nu fiti ipocriti...
De ce crezi tu ca trebuie sa fii bun fotbalist ca sa faci ce face Ov.Petre. Imagineaza-ti asa:ai 1.95,stii cat de cat sa dai in minge(in sesul de a o lovi),in unele cazuri si in adversar, tehnica nu ai, pase nu stiii sa dai,de fugit mai greu(doar esti inalt nu?) dar in schimb il mai deposedezi din cand in cand pe cate unu dar repede vine al doilea si nushtii ce sa faci cu balonul(rotund bineinteles).
Ooops! Esti pe placul ciobanului,te vrea la Steaua ca de,e "jucaria" lui si face ce vrea.Esti un razboinic.
PS: Pe Lacatus l-am iubit si il voi iubi mereu,iti inteleg aluzia dar esti departe de adevar.
