FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Razboi Pepe - Fabbiani (Sport.ro)!

«12»
maryo ros_albastru10.02.2008 13:07

Bai frate dak tu esti stelisti de ce iei fok pentru fabiani ala???Rusine sa-i fie lui Andone dak a vorbit asa...Forza Steaua!

pulp11.02.2008 10:28

de parca i-ar fi zis ca nu stie matematica... se vede cu ochiul liber ca are cateva kilograme in plus

«12»