10.02.2008 13:07
Bai frate dak tu esti stelisti de ce iei fok pentru fabiani ala???Rusine sa-i fie lui Andone dak a vorbit asa...Forza Steaua!
Bai frate dak tu esti stelisti de ce iei fok pentru fabiani ala???Rusine sa-i fie lui Andone dak a vorbit asa...Forza Steaua!
de parca i-ar fi zis ca nu stie matematica... se vede cu ochiul liber ca are cateva kilograme in plus