FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorel Zaharia este oficial la chinezi !

«12»
ionutabaza06.02.2008 07:55

BROVO DOREL DAR MAI MERITAI SA RAMAI LA Steaua

molau08.02.2008 19:47
ma lasati frate cu golul ala de pe emirates? ce draq, am vazut toti ca dorel a fost impins in saritura si de aia a iesit lovitura aia de cap asa ciudata. n-a vrut el niciodata sa o dea acolo, da-o draq de treaba, il preamarim aiurea pentru un joc in care a dat un gol din greseala. pe de alta parte mi s-a parut un jucator mult mai util decat surdu ala.

bai grizzly ori esti bou ori rapidist(dinamovist) ca altfel nu imi explic cum poti sa vorbesti asa de baiatul ala care a dat atatea goluri incat era sa-l intreaca pe Dica

 

Evita postarile consecutive.

«12»