FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorel Zaharia este oficial la chinezi !

«12»
fcsteaua.ro03.02.2008 15:14

Site-ul oficial al echipei Tianjin Teda din prima Liga chineza a afisat fotografii cu fostul stelist.

 

Mult succes Dorel !

 

Daca Iacob si Zaharia si-au gasit echipa, Croitoru si Cristocea evolueaza in continuare la Steaua II.

bodanelu03.02.2008 15:19

mult succes Dorele. Multumim pentru golurile care le-ai dat!

1uLy4Nn03.02.2008 15:39

Multa bafta Dorel sh iti multumesc pttot ce ai faqt la Steaua :steag_steaua_ro:

MoWeed03.02.2008 15:46

Pacat ca ai plecat....oricum multumim pentru tot ceea ce ai facut la Steaua chiar daca ai fost permanent in vizorul lu Jiji

paraipan_2903.02.2008 15:59

Bine ca l-a dat oierul pe Dorel si la pastrat pe Surdu. Mare afacere..... Multumim Dorele pentru tot ce ai facut pentru noi. Dupa mine Dorel a fost atacantul ideal pentru echipa, un jucator care chiar inscria goluri, lucru destul de rar la Steaua in ultimul timp. Pacat ca ne batem joc in felul asta.....Pacat ca nu i s-a acordat sansa de care avea nevoie. Oricum in putinele minute cat a jucat a inscris mai multe goluri decat unii jucatori care acum au ramas la echipa si se cred atacanti veritabili.

Gigi sa-ti fie rusine!!! Ti-ai batut joc de el ca si de Para.

PS: fratilor a plecat definitiv sau sub forma de imprumut?

Tupac Amaru03.02.2008 16:56

S-o intoarce cu ochii oblici si mai galbejit nitel?

Succes, Dorel!

danimarcu03.02.2008 17:01

@Tupac -probabil se va intoarce ca Neaga: varza... :biggrin:

LE:Mult succes Dorele,in viata si in cariera!

Eu chiar regret ca ai plecat.

Andrei SAVA03.02.2008 17:14
bodanelu03.02.2008 17:28

waw... ce stadion...

CaTaLiNsm StElIsTu03.02.2008 17:47

Mult succes Dorele!Multumim pentru tot!Vei ramane mereu in amintirea noastra ca un jucator care a purtat demn tricoul ros-albastru!!!

LARI03.02.2008 17:48

Dorele, inca o data: multzumim ca ne-ai scos din rahat cu alea 10 goluri (parca) date de tine in tricoul Stelei!

 

MULT, MULT, SUCCES IN TOT CE-TI PROPUI!!!

RedStar03.02.2008 18:09

Sunteti culmea. Zaharia a dat un singur gol in turul de campionat in care Steaua a marcat cele mai putine goluri pe meci din istoria ei. Cate lacrimi...

paraipan_2903.02.2008 18:17
Sunteti culmea. Zaharia a dat un singur gol in turul de campionat in care Steaua a marcat cele mai putine goluri pe meci din istoria ei. Cate lacrimi...

Mdea ma rog...nu credeam ca mai sunteti care mai ganditi asa...se pare ca meciul de pe Emirates Stadion, chiar dak a fost o infrangere s-a cam uitat...

Virgil03.02.2008 18:22

Steaua a fost o rampa de lansare pentru Dorel. Nu ma indoiesc ca este platit mai bine decat a fost platit de Becali si ca se simte extraordinar cand joaca pe un astfel de stadion. Poate ca a fost mai bine pentru el. In Ghencea lustruia banca de rezerve. Cum s-ar spune "orice rau e spre bine" sau "un sut in fund e un pas inainte". Ma bucur pentru el, pentru ca intr-un fel ma simteam jenat ca a fost pus pe lista de transferuri.

floroflores03.02.2008 18:43

Aplauze pentru caracterul lui...insa sper ca atacantii actuali sa fie peste el...si cu siguranta asa va fi!!! Multumim ZAHARIA. FIDELIS ANDRIA PRESENTE

MoWeed03.02.2008 20:43
Sunteti culmea. Zaharia a dat un singur gol in turul de campionat in care Steaua a marcat cele mai putine goluri pe meci din istoria ei. Cate lacrimi...

Zaharia merita mai mult ca Surdu sau Badea sa ramana la Steaua. Cat despre goluri se uita cam repede cele din preliminariile CL sau de pe Emirates...

DelPiero1003.02.2008 20:59

Zaharia si-a facut treaba in tricoul Stelei!Macar pentru carcaterul sau merita apreciat!Succes pe mai de parte,Dorele!

steaua_gloria03.02.2008 21:02

Mult succes acolo, ca la Steaua si-au batut joc de tine.

tazonne04.02.2008 15:23

Multumim Dorel, o sa ramai in sufletele noastre mereu!

yo_marius04.02.2008 15:38

din cate se pare,Zaharia e in probe la chinezi!!!deci nu e inca transferat!!!

bulzangeorge05.02.2008 11:20

:steag_steaua_ro:

mult succes Dorel Zaharia si multumesc penrtu ce ai facut la Steaua

grizzly05.02.2008 19:30

ma lasati frate cu golul ala de pe emirates? ce draq, am vazut toti ca dorel a fost impins in saritura si de aia a iesit lovitura aia de cap asa ciudata. n-a vrut el niciodata sa o dea acolo, da-o draq de treaba, il preamarim aiurea pentru un joc in care a dat un gol din greseala. pe de alta parte mi s-a parut un jucator mult mai util decat surdu ala.

ge6rge_rugby05.02.2008 21:10

zaharia a muncit din greu . pacat ca nu a fost sustinut. golul de pe emirates a fost superb dar .... totul sa uitat si el a fost gonit. merita sa ramana la Steaua. fata de surdu care e vai de mama lui.... multumim dorel fular-campionii

razvan_stelist200705.02.2008 22:09

si-a facut treaba bine aici-o va face si acolo

SSK06.02.2008 00:29

Zaharia a impresionat prin seriozitate si modestie. Si prin felul adevarat, barbatesc in care s-a bucurat dupa golul cu Zaglebie.

 

Eu ii doresc mult succes!

«12»