Se folosesc prea multi de numele Stelei, dar am observat ca in ultimul timp stelistii nu mai iau in seama toate balivernele alora de la sport.ro de ex; ne-am prins cu totii ca mananca mult kkt dar tot ne uitam la stirile lor;