FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Prea mediatizati?

«12»
Bundy04.02.2008 08:47

Se folosesc prea multi de numele Stelei, dar am observat ca in ultimul timp stelistii nu mai iau in seama toate balivernele alora de la sport.ro de ex; ne-am prins cu totii ca mananca mult kkt dar tot ne uitam la stirile lor;

«12»