28.01.2008 22:11
Si daca iese un nou Makelele din astia il scoate pe Radoi din echipa? Sau un nou C.Ronaldo o sa-l treaca pe Banel pe banca?
Si daca iese un nou Makelele din astia il scoate pe Radoi din echipa? Sau un nou C.Ronaldo o sa-l treaca pe Banel pe banca?
Urmatorul pas ar fi ca in maxim 2 ani echipa a doua a Stelei sa promoveze in Liga a doua.
adica Becali o sa stea pana in 2015!!!
doamne fereste, nu o stat destul??
cate echipe promoveaza in Liga 2 ?
noi suntem pe locul 4
@Raul1988
Prima din fiecare serie promoveaza....din pacate avem 10 pct de recuperat