FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua anului 2015 !

«123»
xDaJACKALx28.01.2008 22:11

Si daca iese un nou Makelele din astia il scoate pe Radoi din echipa? Sau un nou C.Ronaldo o sa-l treaca pe Banel pe banca?

DanStan29.01.2008 04:08

Urmatorul pas ar fi ca in maxim 2 ani echipa a doua a Stelei sa promoveze in Liga a doua.

Sunnyblack29.01.2008 18:23
adica Becali o sa stea pana in 2015!!!

 

 

doamne fereste, nu o stat destul??

Raul198829.01.2008 19:47

cate echipe promoveaza in Liga 2 ?

noi suntem pe locul 4

 

http://www.prosport.ro/index.php?section=r...t=85&team=3

MoWeed29.01.2008 20:39

@Raul1988

Prima din fiecare serie promoveaza....din pacate avem 10 pct de recuperat

«123»