Sâmbata 14 mai 2005,la orele 20:30,în Templul Fotbalului Românesc,Steaua va desfasura prima partida din ciclul ultimelor 5,sinonime cu "ori învingem,ori murim !".
Orice meci câstigat din aceste 5 înseamna ca urmatorul pas pe drumul cuceririi titlului,este facut.
CFR-ul mi se pare o echipa accesibila.Pe care o putem învinge,pentru a ne ridica moralul atât de afectat dupa cele trei deplasari consecutive.
Cred în posibilitatile Stelei.
Cred în victorie.
FORZA
