acest cum il cheama pe finu....aa Radoi a facut ceva pentru Steaua??(3 meciuri memorabile ale lui ca eu sincer nu imi amintesc nici unu(aa ba da rosenbourg))
atat va luati de baiatu asta de parca ar fi mai penal ca ov Petre,Lovin,Nicolita,surdu,Radoi....
nimeni aboslut nimeni nu zice nimic de "jucatorul" Radoi....toata lumea e de acord ca dupa o accidentare de 6-7 luni sa ii ia locu unui profesionist 100% ca rada,toata lumea il asteapta cu bratele deschise si isi pune sperante in caratistul si spargatorul de geamuri Radoi
era de ajuns drum bun Croitoru si bafta!!probabil nu ai facut parte din grupul jucatorilor care il ling in fund pe cioban
Bah baiete tu la cate meciuri ale Stelei te-ai uitat? Radoi ne-a scos din kkt in o gramada de meciuri O fi el finul ciobanului dar un om nu se caracterizeaza numai dupa prietenii lui.
Sa nu uitam ca a jucat multe meciuri accidentat din dorinta de a ajuta Steaua si fiind fundas nu are cum iesi in evidenta.
Croitoru a fost printre cei mai slabi de pe teren in marea majoritate a meciurilor in care a jucat
