25.08.2009 17:33
cu aceasta poveste
cu aceasta poveste
undeva in america
niste ultrasi veseli
ce iubesc Steaua
au transmis un
mesaj in spatiu
sperand ca batman
ala din reclama
sa aterizeze lin
direct in curtea boerului
in capul oierului
si sa il
F.uta in gura
cum au facut
toti din sud
-estul Europei Centrale
undeva in balcani
tot aceiasi ,,golani"
trag pe nas
cum facea odata
un jeg spurcat
pe nume Mutu
in prezent dator
, tragandu-se pe fese
prin locuri diverse