12.05.2009 16:33
ca eram smecher...
ca eram smecher...
spulberat tot ce
a prins in
calea sa cea
dreapta si a
rupt tot ce
a prins in calea
distrugerii fotbalului modern
pe legendele de
carton ale europei
Banel si Dayro
trimisi la Steaua2
s-au apucat de
maturat si greblat
dar cum cineva
se tot baga
o grebla pe spate
pe Elena Udrea
o manca spinarea
de la atata
sex cu presedintele
si vise spulberate ![]()
in miez de
noapte de mai
atunci cand nimeni