04.05.2008 04:06
si a murit ![]()
si a murit ![]()
Si chiar daca
nu era așa
, asa se povestea
ca de era
nu se povestea
dragii mei cititori.
Dar acum va
darama sandramaua paduchioasa
numita stadionul dinam0
,va ecologiza zona
si va deschide
un cimintir pentru
300 de spartani
omorati la interventie
de catre brigazi
, in "fair fight"
desi aveau bate
li se ridica
tensiunea cand vedeau
fiorosii nostri venind
intaratati inspre ei
ca niste razboinici
De aceea au
luat 10 hamburgeri