FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Pepe" show (GSP)!

«12»
alin-b29.01.2008 13:28

sper sa fak ceva pepe

Lacatush29.01.2008 23:35
sper sa fak ceva pepe
Cu totii ne dorim ca,acesti noi jucatori,veniti la Steaua,sa confirme in acest retur de campionat. Si sa speram ca,acel "ceva" pe care o sa-l "...fak Pepe",nu o sa fie numai o...nevoie fiziologica. :)
«12»