29.01.2008 13:28
sper sa fak ceva pepe
sper sa fak ceva pepe
Cu totii ne dorim ca,acesti noi jucatori,veniti la Steaua,sa confirme in acest retur de campionat. Si sa speram ca,acel "ceva" pe care o sa-l "...fak Pepe",nu o sa fie numai o...nevoie fiziologica.sper sa fak ceva pepe