mda,pentru voi astia de va placea Iacob: hai sa privim si partea plina a paharului. Sa ne bucuram ca am scapat de jancker_Steaua,in fine,care va intra pe forumul fanilor de la kaiserslauten, in fine... isi va lua injuraturi si acolo,problema lui,distractia noastra.
ce vreau sa subliniez: el juca bine,daca va aduceti aminte,cand echipa juca f bine,mingile ajungeau imediat in careul advers,el numai o impingea in plasa. Un atacant bun se vede cand el trage echipa dupa el,cand el vine sa recupereze mingile,coboara,. Iacob nu avea viteza,sut,plasament, deci nimic nu avea. Ci doar un aparent bun joc de cap,unde si acolo avea destule carente. Probabil s-a exagerat si cu criticile aduse lui,dar treaba era simpla: omul nu e de Steaua si gata.
E firesc sa ii multumim pentru ce a facut pentru Steaua,ca oricarui jucator de altfel
Dar era prea varza.. degeaba incercati sa va ascundeti,era slab si cu asta-basta. Ziceai ca a aterizat dintr.o data pe terenul de fotbal,si faptul ca pare mare si puternic iar a contribuit la o imagine buna a lui... Cum adica era puternic,cum adica se lupta ?
)) omu nu era patrat,nici nu avea picioru in asa fel incat cand calca sa i se vada toti muschii (asa cum vedeti la emeghara). Pur si simplu era mai inalt,si cocoasa il facea sa Para facut 
in concluzie: multumim pentru ce ai facut ppt Steaua,dar nu ne pare rau de tine. Sa-ti fie de bine