FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial: Iacob a semnat cu Kaiserslautern !

«12»
fcsteaua.ro25.01.2008 22:32

Site-ul oficial al gruparii din Germania a anuntat ca Victoras Iacob a semnat un contract pe doi ani și jumãtate cu FC Kaiserslautern.

 

Fostul atacant al Stelei va incasa 500.000 de euro din salariu + bonusuri.

 

Multumim pentru tot Victoras si mult succes mai departe !

adynezu25.01.2008 22:40

Multumim Victoras pentru toate realizarile facute la Steaua! Ramai unul din artizanii parcursului in Cupa UEFA 2005-2006:)

CaTaLiNsm StElIsTu25.01.2008 22:51

Multumim pentru tot ce ai facut pentru noi Victorase!Mult succes acolo unde mergi si in scurt timp speram sa te vedem in prima Liga Germana!Succes!

Grenada25.01.2008 22:59

Insfarsit l-a dat pasta ...nush cat or fi dat aia pe el..dar e bine ca banii astia nu`i dam noi(Steaua) ii ia Steaua..e bn..decat niq

MoWeed25.01.2008 23:02

Bine ca a plecat are si el o sansa sa-si relanseze cariera

Multumim pentru bucuriile din Cupa UEFA de acu 2 ani!!!

leoc98025.01.2008 23:09

In momentul venirii sale la Steaua, Iacob era singurul jucator care stia sa puna piciorul pe minge in careul advers. Dupa accidentari de durata a revenit greu. Peste toate s-a scurs ca o voma behaiala creditorului Becali, care daca nu mai poate folosi un jucator il scuipa ca pe o oaie murdara. Mi-e greu sa cred ca nemtii au tranferat un jucator la nimereala. Tot ce sper e ca nu cumva la un moment dat sa joace impotriva Stelei in CE

axl25.01.2008 23:19

Multumim Victoras, mult succes! Sper sa le dai motive sa te aprecieze mai mult decat am facut-o noi!

FortuneTeller25.01.2008 23:43

Mult succes in Germania! Chiar daca Becali a spus numai marlanii despre tine, noi cei care iubim Steaua iti multumim si speram sa intelegi diferenta dintre Steaua si patronul ei. Speram ca nu vei arunca cuvinte grele inspre Steaua, asa cum a facut Badoi.

LARI25.01.2008 23:53

Oficial, si noi iti multumim pentru tot ce ai facut pentru Steaua!!!

 

MULT, MULT SUCCES IN TOT CE-TI PROPUI!!!

Astristul26.01.2008 00:33

In sfarsit a ajuns si un fotbalist roman sa joace la 1. FC Kaiserslautern! :biggrin:

Mult succes Victoras la Lautern si iti multumim pentru tot ceea ce ai facut pentru noi!

Nu te vom uita!

:steagcruce:

bodanelu26.01.2008 00:58

Mult succes valcene!

lbj26.01.2008 01:26

In sfarsit am scapat de el :)

preotu''26.01.2008 06:09

bai in sf a plecattt numai rau a facut asta cel putin acuma ca inainte era bun frate dar el nu-i atacant o luat teapa germanii aia scapa singur cu portaru si da la 100 m departe imi pare rau pentru el oarecum :angry: :sad2:

ANTIgigi26.01.2008 06:25
In sfarsit am scapat de el :)

 

....si-ai aparut tu !

 

:P

aleex526.01.2008 07:25

Multumim Victoras! Multa bafta in Germania!

robson26.01.2008 07:38

Iacob nu mai era de mult un jucator bun. Asa ca nu e deloc o pierdere. Nici n-a fost vreun idol al tribunelor, asa ca, sincer, n-o sa-mi lipseasca. Si nici aroganta lui in anumite situatii. Din pacate, tocmai am aflat ca Nicolita e netransferabil. Ziua in care o sa plece asta o sa fie una fericita pentru Steaua.

JDERUL26.01.2008 07:46

Mult succes la noua ta echipa Victoras! Sper ca acolo sa-ti reintri in forma si sa te faci iubit de fani. Eu iti multumesc pentru ceea ce ai facut pentru Steaua!

SzabiStelistu26.01.2008 07:50

Multumim pentru tot Iacob.....Mult succes in germania si sper ca echipa ta va promova la 1.Bundesliga...BV

AdrianUltras2526.01.2008 09:03

Pacat.

Nu merita sa plece asa.

 

Macar a scapat de cioban.

 

 

Multumim pentru tot Victoras! Nu te vom uita!

Mult succes in germania!

st_194726.01.2008 09:47
In sfarsit am scapat de el :)

Sa iti fie rusine!

cristian8626.01.2008 10:03
In sfarsit am scapat de el :)

 

De tine cand scapam ? :P

 

Pacat de Jankner, un atacant pur sange, nu inteleg cum a putut regresa asa de mult. Dar cand patronul, pardon creditorul taie si spanzura la Steaua normal ca iti pierzi motivatia, increderea in fortele proprii.

Daca ar fi fost apt 100% la meciul cu Boro, ahh....am fi fost finalisti...

Mosuc26.01.2008 10:05

. Din pacate, tocmai am aflat ca Nicolita e netransferabil. Ziua in care o sa plece asta o sa fie una fericita pentru Steaua.

nu te pripi, sa ne amintim ca Nicolita a facut destula treaba si pentru Steaua si pentru nationala, el e inca un jucator tanar si cred ca are nevoie de mai multa incredere in el, stiu ca nu e un jucator tehnic insa e bataios, asa ca eu cred, sau mai bine zis sper ca el sa-si revina si sa faca treaba pe teren, multa bafta si succese Stelei in returul acestui campionat.

SSK26.01.2008 10:06

lbj are dreptul la o parere, iar Iacob de ani de zile nu a facut nimic pentru a i-o contrazice. Sincer, in afara de sezonul cu Protasov, Iacob a fost sub nivelul Stelei, iar simplul fapt ca a plecat nu trebuie sa ne opreasca sa spunem acest lucru. Nu cred ca pentru Steaua plecarea lui Iacob este o pierdere.

 

Ceea ce, pe de alta parte, nu ma opreste sa-i urez, sincer, SUCCES!

DT26.01.2008 10:09

respect victorase! ai fot trup si suflet pentru Steaua! la un moment dat nu a mai mers, e mai bine pentru toata lumea ca a plecat.

danimarcu26.01.2008 10:17

Nu inteleg de ce site-ul Stelei nu anunta acest transfer,la rubrica noutati... :unsure:

Mie personal imi pare rau de Victoras,dupa accidentari nu a mai reusit sa isi revina...

Sper sa o faca la noua sa echipa!

Multumim ,Iacobe pentru tot ce ai facut pentru noi!Te apreciez ca ai stiut sa iti pastrezi decenta chiar si dupa ce ai fost batjocorit de putregaiul Romaniei!

Bafta!

«12»