Site-ul oficial al gruparii din Germania a anuntat ca Victoras Iacob a semnat un contract pe doi ani și jumãtate cu FC Kaiserslautern.
Fostul atacant al Stelei va incasa 500.000 de euro din salariu + bonusuri.
Multumim pentru tot Victoras si mult succes mai departe !
