Asta-i nasol pentru Steaua! Daca pleaca jigodia copoasa de la Rapid s-ar putea sa vina un patron adevarat la ei! Daca pleaca Georgelu' lor, atunci e musai sa-l ia si pe Gigelu' nostru, ca sa avem si noi o sansa...
chiar crezi?
Doar daca ar fi patron strain megaloman, care nu are ce sa faca cu banii.
Generatia Dragomir, Sandu, blatuleanu, pinalty(care macar face tot ce poate pentru Ceahlaul), cei 3 bkl, cocos, moby Iancu, ghiara va disparea la un moment dat, cine stie poate atunci fotbalul romanesc va renaste moral vorbind. Monstrii trecutului inca bantuiesc prezentul. Investim in dezastru, dar ne imbogatim, ce conteaza ce se va intampla peste 20 de ani.
Cat timp sloganul este " Totul pentru blat, totul pentru victorie" nu vom ajunge prea departe.
Aparent niste schimbari au deja loc, Clujul si iata ca si Steaua investesc in jucatori straini, desigur momentan cel mult medii.
