25.01.2008 09:18
e spre binele lui acest transfer. Aici are prea mare concurenta...
e spre binele lui acest transfer. Aici are prea mare concurenta...
Sa nu uitam ce goluri importante a dat Iacob pentru Steaua!Acum are prilejul sa joace pe
un stadion "de Mondiale" in fata a niste suporteri formidabili,care fac o atmosfera fantastica!
Sper ca golurile lui sai ajute sa scape de la retrogadare!! Mult succes Iacob!!!