FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob va juca pentru Kaiserslautern (GSP)!

«12»
adynezu25.01.2008 09:18

e spre binele lui acest transfer. Aici are prea mare concurenta...

edi-k.s(c)teaua28.01.2008 11:12

Sa nu uitam ce goluri importante a dat Iacob pentru Steaua!Acum are prilejul sa joace pe

un stadion "de Mondiale" in fata a niste suporteri formidabili,care fac o atmosfera fantastica!

Sper ca golurile lui sai ajute sa scape de la retrogadare!! Mult succes Iacob!!!

«12»