FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astazi: Prezentarea achizitiilor !

«123»
Slider23.01.2008 10:18

Nu cred ca s-au accidentat. La fel s-a spus si in cazul lui Habibou acum o saptamana si s-a dovedit a fi o mare minciuna. ...

1uLy4Nn23.01.2008 10:29

chiar asa, stie careva la ce ora are loc prezentarea sh daca este televizata?

Bodanel23.01.2008 10:38

Pentru cei ingrijorati steauafc.com tocmai a publicat poze de la primul antrenament al noilor veniti si infirma zvonurile cum ca Radoi si Ghionea sunt accidentati. Concluzie: alta stire de kk publicata de gsp.

adynezu23.01.2008 10:52

Am si eu o intrebare... Vreodata in istoria gsp, au publicat macar o stire buna in premiera? Eu din cate tine minte, NU... Referitor la alt ziar, CanCan incepe sa ma surprinda din ce in ce mai placut, pentru ca isi face treaba cu seriozitate (ma refer strict la partea sportiva). Faptul ca au facut rost de numerele de telefon a lui Pepe Moreno si Habibou daca nu ma insel, e o dovada de profesionalism, si nu au publicat stiri pripite si/sau mincinoase despre tranferuri.

Mihai Somanescu23.01.2008 11:00

@webmaster

 

Kerlon e urmarit de mari cluburi europene: Arsenal, PSG sau Lyon. In niciun caz nu ar veni in Romania.

Singur23.01.2008 11:16

Ce nu inteleg eu? chiar il da pe Rada? oare e chiar asa aiurea oieru?

Mihai Somanescu23.01.2008 11:40

Ii prezinta la 15.30 la "palat". Steauafc.Com

White_R23.01.2008 12:43

Abia astept sa ii vad pe noii atacanti cum joaca !

steaua_gloria23.01.2008 14:06
Ii prezinta la 15.30 la "palat". Steauafc.Com

La TV nu se da :angry:

Bundy23.01.2008 14:13

Bafta baieti! Sa dati randament si sa ajutati Steaua sa devina ceea ce astepatam cu totii! Nu stiu la fotbal cum sunt dar ca oameni, mi-a placut de Eze, baiat simtit, cand a dat ciobanu mana cu ei la urma a fost singurul care a incercat sa se ridice de pe scaun.

olfgob23.01.2008 14:28

O intrebare...chiar pleaca Rada,ca asa macane gsp-ul?

flo220323.01.2008 14:32

prezentarea pe sport.ro, intrati acum!

korynna23.01.2008 14:57

Unii dintre cei mai idioti astia de la sport.ro.Dupa ce ca nu pot sa ma uit linistita la prezentare din cauza lui "Don Corleone",mai sunt si lingaii astia.Prezentarea pentru mine a durat 10 min...

 

PS:Ii mai umfla jj in pene si pe aviari cu Pancu al lor :blink:

zloty23.01.2008 15:19

bah da a vorbit ciobanu ala doamne mai taci in MM , fiecare cate 15 sec ala juma de ora ,daten gm

Flaviu8623.01.2008 15:36

In sfarsit o zi foate fericita. nu am crezut , dar uite ca e adevarat! FORZA Dayro!

multumim Zapata :)

red_blue_ultras23.01.2008 15:40

In sf o campanie de achizitii calumea , acum sa vedem ce pot si astia .. oricum pot mai mult decat Iacob , Zaharia sau Badea!

«123»