Mai fratilor,nu pot fi decat 3 extracomunitari intr-0 echipa pe teren,si cum Zapata si Emeghara,e cam greu sa-i scoti din echipa,cei 3 nou veniti plus Eze,sunt cam multi.Asta dak nu se schimba legea sau ma insel?
Conform unei decizii a CE/FRF din februarie 2007, numarul jucatorilor extracomunitari pentru sezonul 2007-2008 este de maxim cinci.
