ar fi si culmea sa nu-i respecte!! stie f. bene ca daca ar scanda ceva impotriva Stelei ar zbura imediat!!! 8)
reddog...pey e echipa ta, dar atat timp cat esti la noi pe forum nu te astepta sa auzi lucruri bune de Dinamo!!
in fine, o sa-ncerc sa te ignor! se pare ca nici pe forumul Stelei n-ai voie sa te iei de dinamovisti!!
