de la meciul cu valencia, besiktas, standar ...s.a.m.d. unde esti tu neaga? si oare ce a avut taranul cu tine de ai devenit dintr-o data de nesuportat. si cum si oprita a pus ghetele in cui pana la toamna uitati si voi dragi suporteri ai Stelei ce echipa de pluton am ajuns. cu iasul am luat un punct galatiul nea capacit, oare ce mai urmeaza...
mai luam campionatul in conditiile astea?
trezzzzzzzzitiva-ti bai!!!
