@GOD....cand vreodata ti s-a parut tie ca Aguero e un jucator tanar si putin cunoscut?

...ai idee ca el la 17 ani era printre cei mai buni jucatori din Argentina(deci f. cunoscut)...daca nu il stiai tu in Romania l-au vazut altii(atletico madrid) care au si platit o suma fabuloasa pentru. el !deci cauta alti jucatori "necunoscuti" pentru. Steaua...pana ii gasesti pe aia ne multumim cu Mendoza !
Am exagerat putin cu Aguero, insa mai sunt altii pe la echipe ca Everton, West Ham, echipe de mijlocul clasamentului, care sunt tineri si au un viitor promitator.
Cum e acel atacant Dean Ashton care are 22 ani joaca la West Ham si e de aceasi calitate cu Mendoza, insa el mai poate progresa, iar Mendoza in 2-3 ani se retrage.
Cat poate sa coste, sa zicem maxim 7 milioane!
Da-i 7 si apoi il vinzi pe 20-30.
<a href="http://youtube.com/watch?v=yLBqvBWCRuk" target="_blank">http://youtube.com/watch?v=yLBqvBWCRuk</a>