Stau in state si am vorbit cu niste prieteni peruani care cunosc bine fotbalul si sunt la curent si cu ce se intampla in culise. Toti au spus acelasi lucru: jucator talentat fara discutie, insa viata extrasportiva dezastruasa. Betii in cantonamentele nationalei, femei cluburi, pierdut nopti. vad ca ziarele de la noi scriu despre cei doi Moreno acelasi lucru. Nu stiu daca mint sau nu, insa daca toti 3 jucatorii au aceleasi vicii si presupunand ca ii luam s-ar putea sa iasa probleme. Cum stim cu totii conducerea e cum e, deci probabil ca totul se va incheia urat cu scandaluri gen Elton, Andrey, etc. Sper sa nu fie asa. Oricum betivani sau nu, vin cu o mentalitate diferita si cu o valoare peste multi din ce avem in lotul actual. Repet, DACA vin...
ce conteaza daca beau. noi nu bem noi nu chefuim ei nu sunt oameni ca noi.
cristiano Ronaldo si aia de prin anglia fac toti cate o orgie cu prostituate dupa fiecare meci si joaca fotbal de rup pamantul. deci de ce sa nu o faca si astia 3 atata timp cat isi fac treaba pe teren.