FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pepe Moreno: "Imi fac bagajele si vin"

«12»
john_8620.01.2008 17:56

vifor, nu ai trimis mesajul complet. mai lipseste un cuvant dupa "tare". :wacko:

novac20.01.2008 19:51

Mai stiti ceva despre Pepe asta? Ca de doua zile tot impacheteaza... cred ca-si strange si mobila de la Ikeea si vine de tot.

john_8620.01.2008 20:18

despre pepe mai stim ca e un cantaret de doi bani, care vrea sa Para un latino lover, mai rupe cate un bar si din cand in cand o mai bate pe oana zavoranu... :laugh:

adynezu21.01.2008 17:20

In sfarsit.. Duminica a venit Mendoza, azi Pepe Moreno. Daca maine vine Dayro Moreno, Adi Ilie e tare:). Forzza Steaua!, sper sa confirme acesti jucatori!:)

«12»