20.01.2008 17:56
vifor, nu ai trimis mesajul complet. mai lipseste un cuvant dupa "tare". ![]()
vifor, nu ai trimis mesajul complet. mai lipseste un cuvant dupa "tare". ![]()
Mai stiti ceva despre Pepe asta? Ca de doua zile tot impacheteaza... cred ca-si strange si mobila de la Ikeea si vine de tot.
despre pepe mai stim ca e un cantaret de doi bani, care vrea sa Para un latino lover, mai rupe cate un bar si din cand in cand o mai bate pe oana zavoranu... :laugh:
In sfarsit.. Duminica a venit Mendoza, azi Pepe Moreno. Daca maine vine Dayro Moreno, Adi Ilie e tare:). Forzza Steaua!, sper sa confirme acesti jucatori!![]()