Deci de ce vb politica (care e cam cel mai mizer subiect ) pe un site de fotbal ?
Eu nu votez cu nimeni nu am votat pana acu nu o sa votez never si fata de alti MIE RUSINE cu tara asta si mai ales de Natia asta spurcata numita Roman
nu stiu ce sa zic prin trun fel ai si dreptate,
dar totusi numa noi putem schimba ceva in Romania, nu sa asteptam sa se schimbe singur.
ca asteptam degaba.
ce fac rusi in moldova si transnistria
este cea mai mare rusine si nici un politicean nu se implica.
nu mie rusine ca sunt roman, dar mie rusine de politicieni din Romania, si o facut ville cu Bani dela ANL nemernici......
si nimeni nu face nimic toti vorbesc despre romani care fac infractiuni in italia sau spania dar iei care fura poporul de ani de zile cine i judeca pe iei???sau cine vorbesc de iei??
noi romani mai bine sa ne ocupam de ce sa intimpla intern si nu numa extern.
PNL nu a facut in perioada asta nimic pentru romani.
jalnic.......
Tariceanu o continuat cum o terminat PSD.
Fara nici un project, fara sa continuati lucrarile la autostrada transilvania, fara sa scadeti taxa auto.
sigur pareria mea, nu stiu daca alti faceau mai mult!! sau daca alti puteam sa faca si mai putin, dar totusi ma indoiesc.
oricum "politica" nu are ce cauta in fotbal
pre cum si domnul "Jiji".