@bodanelu -ai uitat sa avertizezi ca e nevoie de lupa!... ![]()
@bodanelu -ai uitat sa avertizezi ca e nevoie de lupa!... ![]()
incerc sa-mi formez ochiul ![]()
Deni, omule, cate jocuri...
Roby ce tare e imaginea cu Dica , zici ca merge pe bara ta de start .... da dami si mie accept la messs plz ![]()
10 mii si o guma Turbo ! ![]()
[
ce macabro-apocaliptico-sumbro-apasator de posace sunt...... ![]()
Frumoasa tema. ![]()
Avast ?!?! Se alege prafu de calcu tau in ceva timp (metaforic vorbind
) , mult mai bun AVG ... si e si facut de romani !! ![]()
nam avut deloc probleme cu avast, si mi-a gasit ceva virusi pe care alte programe nici nu i-a mirosit.
iar ca resurse consuma mai putin decat YM sau ce sa mai zic de Opera (real-time protection ma refer nu in timpul scanarii
)
Sa incerci macar o data AVG , ca te indragostesti de el ... asa ziceam si io inainte ca e nasol , ca nu e bun .... da pe mult prea bun si e si Free !!! I-am vazut si un test pe o scara de4 la 1-6 , si a luat 6
. Si bidefender 10 nu a detectat al 6 virus care era cel mai periculos .... deci bitdefender 10 a luat 5
..... Forza AVG ![]()
Deocamdata...asa stau lucrurile
