FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum Arata Desktop-ul Tau ?

«12»
danimarcu27.01.2008 17:05

@bodanelu -ai uitat sa avertizezi ca e nevoie de lupa!... :unsure:

bodanelu27.01.2008 17:19

incerc sa-mi formez ochiul :D

micutZu' Deni03.02.2008 09:22

Asta e deskopu de la clcu bun :

al_meu_deskop.JPG

Wally07.02.2008 23:17

Deni, omule, cate jocuri...

RobYnho08.02.2008 11:43

Iote'l ;))

 

desktop.JPG

micutZu' Deni16.02.2008 23:30

Roby ce tare e imaginea cu Dica , zici ca merge pe bara ta de start .... da dami si mie accept la messs plz :D

RobYnho22.02.2008 17:29

10 mii si o guma Turbo ! :wub:

lucvald-190222.02.2008 19:03
[

 

:rolleyes:

 

ce macabro-apocaliptico-sumbro-apasator de posace sunt...... :(

se7en24.02.2008 15:43
desktopyo2.th.jpg desktopstartmenuxw5.th.jpg
RobYnho24.02.2008 20:59

Frumoasa tema. :)

micutZu' Deni24.02.2008 21:17

Avast ?!?! Se alege prafu de calcu tau in ceva timp (metaforic vorbind :D) , mult mai bun AVG ... si e si facut de romani !! :D

se7en24.02.2008 21:25

nam avut deloc probleme cu avast, si mi-a gasit ceva virusi pe care alte programe nici nu i-a mirosit.

iar ca resurse consuma mai putin decat YM sau ce sa mai zic de Opera (real-time protection ma refer nu in timpul scanarii :D)

micutZu' Deni24.02.2008 21:43

Sa incerci macar o data AVG , ca te indragostesti de el ... asa ziceam si io inainte ca e nasol , ca nu e bun .... da pe mult prea bun si e si Free !!! I-am vazut si un test pe o scara de4 la 1-6 , si a luat 6 :D . Si bidefender 10 nu a detectat al 6 virus care era cel mai periculos .... deci bitdefender 10 a luat 5 :P ..... Forza AVG :))

stelistu_629.02.2008 16:14
drlv8529.02.2008 16:49

asta-s eu :P

drlv85.jpg

DoKiA01.09.2008 12:03

Deocamdata...asa stau lucrurile

 

nvtelenbc7.jpg

«12»