FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum Arata Desktop-ul Tau ?

«12»
Azzido16.01.2008 09:32

Cu ocazia asta vedem cum arata spatiile noastre de lucru de pe calculator, ce programe folosim si ce sisteme de operare preferam.

Deci postam screenshot-uri.

 

Eu primul:

hooltras16.01.2008 10:19

cred ca te plictisesti ingrozitor.... :tongue:

Azzido16.01.2008 11:23

nope, ma pregatesc sa plec la munca. :wink:

tu cred ca esti tare offtopic, nu ?

weeezer16.01.2008 13:34

Ete-l si pe-al meu.

desktop.jpg

stelistu_616.01.2008 16:10
Dany's17.01.2008 14:48

My desktop

fane_casieru'17.01.2008 16:11

Cam asa arata.

steaua_gloria17.01.2008 16:33

asta e,

dee17.01.2008 17:22

...

 

 

axl17.01.2008 17:35
descktop.jpg
steaua_gloria17.01.2008 17:41

@weezer

ce tema e aia pe care o folosesti?

c.ronaldo1717.01.2008 18:12
desku.JPG
Azzido17.01.2008 22:48

nu mai postati fisiere bmp!

sunt mult prea mari.

nu ati auzit de jpg ?

wtf ?

danimarcu17.01.2008 23:38

Am mai invatat ceva,mersi Azzido!

post-7836-1200613063_thumb.jpg

Joga Bonito18.01.2008 00:31

:laugh:

Untitled.jpg

weeezer18.01.2008 16:11
@steaua_gloria, nu e tema, e Vista.
NicoSoulSteaua18.01.2008 17:48
Clipboard01.jpg
Bodanel21.01.2008 13:15

Acum o sa va rog ca pana vineri cand voi veni la voi in control sa prezentati licentele+ facturile pentru produsele soft pe care ati aratat ca le aveti instalate pe calculator. Pentru cei care se intreaba eu am CentOS linux pe calculator. Diseara cand ajung acasa o sa vedeti si poza.

 

PS Pentru cei care se intreaba lucrez la Procuratura Bucuresti.

weeezer21.01.2008 14:50

:laugh:

Joga Bonito21.01.2008 15:03
:laugh:

 

No problem boss. Vista Bussines :tongue: Vrei si ceva acte doveditoare? Presimt ca sunt singurul "curat" de pe aici...

forever_STEAUA21.01.2008 16:26
Acum o sa va rog ca pana vineri cand voi veni la voi in control sa prezentati licentele+ facturile pentru produsele soft pe care ati aratat ca le aveti instalate pe calculator. Pentru cei care se intreaba eu am CentOS linux pe calculator. Diseara cand ajung acasa o sa vedeti si poza.

 

PS Pentru cei care se intreaba lucrez la Procuratura Bucuresti.

 

 

ªtiam eu cã mai trebuia sã arunc aiurea cu ceva bani... Mersi cã mi-ai amintit :cool:

bodanelu21.01.2008 22:26

@EternalK cum e facut desktop-ul tau? program ceva? cateva detalii?

danimarcu21.01.2008 23:01

Intra si uita-te la profilul lui,sa vezi ce glumet e...

Cica are 98 de ani ,etc... :biggrin:

Poza aia e un efect special,nu e monitorul lui.

EternalK21.01.2008 23:59

DeskSpace, Deskspace RO review

ConcaveD Visual Style

Wallpaper1

Wallpaper2

Wallpaper3

Intra si uita-te la profilul lui,sa vezi ce glumet e...

Cica are 98 de ani ,etc...

:rolleyes:

bodanelu27.01.2008 15:38

thanks EternalK!

«12»