FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nou jucator la Steaua

«12»
fcsteaua.ro10.01.2008 20:47

Jucatorul Marius Pompiliu Albu a semnat pe data de 10 ianuarie 2008 contract cu FC Steaua Bucuresti.

 

Fotbalistul in varsta de 16 ani a fost transferat de la Scoala de Fotbal"FC Ardealul Cluj-Napoca" si este component al echipei nationale de junior under 17.

 

SteauaFC.com

shack3r10.01.2008 20:55

Si? Tudose,Iacob ( nu Victoras ) , Ochirosii,Enescu si multi altii au venit la Steaua si au fost dati sa isi rupa picioarele la echipe de valoare inferioara Stelei in loc sa ramana in Ghencea si sa se formeze jucatori adevarati.

kosm1n10.01.2008 20:56

asa imi place!

Raul198810.01.2008 21:00

sper sa fie bun si sa ajute Steaua 2 sa promoveze :smile:

DelPiero1011.01.2008 11:31

Super jucator!Asta e jucatorul d ecare Steaua avea nevoie!Inca trei-patru tranferuri din Liga a 3-a si vom fi invincibili! :unsure:

cicerone11.01.2008 11:35

sa fie intr-un ceas bun asta da investitie poate va'creste' bine si ne va face sa fim mandrii de el!

axl11.01.2008 14:57

Sa fie sanatos si sa creasca mare! Pe ce post joaca?

danimarcu11.01.2008 15:02

Trebuia sa-i puneti si poza,sa ne dam seama daca are fatza de Steaua!...

Bine,clar ca va prinde echipa doar peste vreo cativa ani,dar macar tot e bine ca Jiji isi face damblaua:"dau si 5 milioane de euro pe el,dar sa fie ieftin ,hahalerelor..."

Raul198811.01.2008 15:15

@axl

 

el ii atacant si are 1.84 m

Marius_Albu_princ.jpg

steaua_gloria11.01.2008 15:29

Poate ne va ajuta in viitor.Daca e un jucator gen Fabregas, deja in 1 an poate sa joace titular, desi ma indoiesc.

 

Trebuia sa-i puneti si poza,sa ne dam seama daca are fatza de Steaua!...

Auzi la tine: daca are fatza... Il stii pe Ribery? Ce zici are fatza de Steaua?

axl11.01.2008 15:49
@axl

el ii atacant si are 1.84 m

Multumesc, in poza pare scund si firav.

vlad7511.01.2008 15:57
Multumesc, in poza pare scund si firav.

Lasa @axl ,ca o sa pape tot din farfurie si va creste mare!Si sa pape si spanac ca va avea forta ca Popey!Si-i mai vand un pont!Sa manance fasole tare ca nu-l doare!Stie cineva pe ce post joaca baiatul lui Tariceanu?!Ala micu',evident!

danimarcu11.01.2008 16:19
Poate ne va ajuta in viitor.Daca e un jucator gen Fabregas, deja in 1 an poate sa joace titular, desi ma indoiesc.

 

 

Auzi la tine: daca are fatza... Il stii pe Ribery? Ce zici are fatza de Steaua?

Glumeam, desigur...

Ca sa joace la Steaua,nu conteaza fatza,nici cum joci,ci conteaza sa fie pe placul patronului! :wink:

Raul198811.01.2008 16:30

@axl

 

Poate ca poza ii mai veche

Ma mir care "scouter" de la noi la descoperit

s-au cumparam mai nou jucatori de la echipa nationala de juniori

DelPiero1011.01.2008 16:31

Ce-i cu papagalu' asta? :dry:

P.S.Voi face exact precum turcii daca gresesc;imi tai un deget daca baietasu' asta devine mare fotbalist...

Wally11.01.2008 16:48

E bine ca luam juniori, dar e rau ca nu le dam sanse. Ii trimitem la echipe mai slabe decat cele de la care au venit...

steaua_gloria11.01.2008 16:59
Ce-i cu papagalu' asta? :dry:

P.S.Voi face exact precum turcii daca gresesc;imi tai un deget daca baietasu' asta devine mare fotbalist...

 

Pentru jignirea pe care i-o aduci , tu chiar o sa -ti tai un deget daca ajunge un jucator bun ? Poate el chiar e talentat si vii tu sa vorbesti anapoda.

yo_marius11.01.2008 19:36

sau poate e vai de capul lui.....

 

oricum banuiesc ca pe el s-au platit vreo.....15 kile de pulpe de pui....

 

la 16 ani Walcott facea 15 milioane...adu unu' de 16 ani de 7-800.000 si atunci o sa credem in viitorul echipei.....

Dany's11.01.2008 20:18
Sa fie sanatos si sa creasca mare!

Ca sa plece la Buzau?

DelPiero1011.01.2008 23:50
Pentru jignirea pe care i-o aduci , tu chiar o sa -ti tai un deget daca ajunge un jucator bun ? Poate el chiar e talentat si vii tu sa vorbesti anapoda.

De ce l-am jignit?Papagalii nu-s chiar cele mai proaste animale,sunt chiar sub-apreciate!Mai rau era daca il faceam oaie... :blush:

P.S.Chiar imi tai un deget!P-ala mijlociu!Si asa fac numa' prostii cu el... :laugh:

danimarcu11.01.2008 23:56
P.S.Chiar imi tai un deget!P-ala mijlociu!Si asa fac numa' prostii cu el... :laugh:

Ce,te scarpini in nas?... :biggrin:

enjoy12.01.2008 15:55

incredibil!ma intreb daca voi aveti "fata" de Steaua?

steag1

Dany's12.01.2008 16:20
Ce,te scarpini in nas?... :biggrin:

Si-l baga-n gura sa nu mai zica prostii :tongue: :tongue:

Lacatush13.01.2008 08:54

Sa incercam sa acordam o sansa acestui baiat,care ...poate,chiar e talentat. Numai ca,el reprezinta o solutie de viitor pentru Steaua. Ne-ar trebui,insa,si solutii pentru prezent,pentru situatia actuala de la club...care e dezastruoasa.

MoWeed13.01.2008 09:28

Inca un tanar jucator care sa ajute Buzau sa ramana in Liga 1. Sper sa confirme si sa ramana la Steaua dar tinand cont de cum au sfarsit alte tinere talente(Litu Simion Tudose Iacob) ma indoiesc...

«12»