Ilie declara zilele trecute ca va pastra la echipa jucatori care au SI caracter si se dovedesc a fi stelisti...
Zaharia aproape s-a umilit pentru a ramane la Steaua.. omul chiar si-a acceptat si conditia de a fi la o echipa care, pe langa un nume de capatai al fotbalului romanesc ("Steaua") mai are si cifra 2 in componenta...
chiar e nevoie de mai multe dovezi de caracter?
pentru ca, de rezultate, Zaharia nu duce lipsa!
imi pare rau pentru el, si indiferent de faptul ca am fost sceptic la inceput privind persoana lui, acum chiar il regret.
ii doresc succes idiferent unde se va duce si sa nu uite peste ani ca a jucat la unicul mare club de fotbal din tara asta, cu suporteri si istorie pe masura. insa... as vrea sa uite ca a fost condus de un cioban..
Respect Zaharia! Multumim!
