Discutie avuta de mine cu un prieten din presa:
"m:sa ma interesez si eu acum
eu: ook
eu: ma anunti si pe mine daca e adevarat sau nu?
.................
m: da ma
m: la priam vedere
m: pare o harfa imputita
m: fara sa se bazeze p nimic"
Baaai, numai puneti botu' la tot ce scriu prostituatele din presa!! Pana nu il vad pe Rica in tricoul nespalatilor, eu nu cred. Revin cu infirmari/confirmari,mi-a promis unul ca se intereseaza mai serios .
