FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Neaga, la Rapid (ProSport)!

«12»
Stanici05.01.2008 13:01

Discutie avuta de mine cu un prieten din presa:

"m:sa ma interesez si eu acum

eu: ook

eu: ma anunti si pe mine daca e adevarat sau nu?

.................

m: da ma

m: la priam vedere

m: pare o harfa imputita

m: fara sa se bazeze p nimic"

 

Baaai, numai puneti botu' la tot ce scriu prostituatele din presa!! Pana nu il vad pe Rica in tricoul nespalatilor, eu nu cred. Revin cu infirmari/confirmari,mi-a promis unul ca se intereseaza mai serios .

Wally05.01.2008 13:32

Stanici, asteptam!

Stanici05.01.2008 13:56
INFIRMARE. Neaga nu o sa plece la vreo echipa din Bucuresti. Nu pot sa spun mai multe, doar ca Rica nu e jigodie, cum l-au infierat unii rumegatori de gazete.
Wally05.01.2008 14:00

Ziaristii astia mananca mai mult c***t ca Becali...

lucvald-190205.01.2008 14:03

e can-can !

presa trebuie sa vanda gogosi in perioada asta de prohibitie...

Astristul05.01.2008 14:22
Discutie avuta de mine cu un prieten din presa:

"m:sa ma interesez si eu acum

eu: ook

eu: ma anunti si pe mine daca e adevarat sau nu?

.................

m: da ma

m: la priam vedere

m: pare o harfa imputita

m: fara sa se bazeze p nimic"

 

Baaai, numai puneti botu' la tot ce scriu prostituatele din presa!! Pana nu il vad pe Rica in tricoul nespalatilor, eu nu cred. Revin cu infirmari/confirmari,mi-a promis unul ca se intereseaza mai serios .

Asteptam cu nerabdare Stanici. Multumim!

 

Eu unul n-as vrea sa plece Neaga, asa cum n-am dorit sa plece Bostina. Sunt stelisti adevarati, iar Neaga ne-a castigat derby-ul anul asta. Pentru mine acest lucru face cat toate meciurile jucate de Neaga in sezonul actual!

FORZA Steaua !!! :steagcruce:

yo_marius05.01.2008 14:24

multumim lui stanici si "relatiilor" sale din lumea presei pentru precizare.....bine ca nu intarim rapiduletzu'.....

 

@ astristul

 

same here....

1uLy4Nn05.01.2008 14:32

poi cum credeti sa isi fac si ei publicitate? PRIN MINCIUNA..inventeaza tot felul de transferuri, scandaluri etc doar pentru a-si promova imaginea

AlcaponneAISS05.01.2008 14:49

Rica NU PLECA...Noua ne faci un rau...iar prafuitilor un bine!!!M*** Rapid!!!! :steag_steaua_ro:

Tavone05.01.2008 14:50

E vrajeala cu Neaga la rAPID!

Dar daca pe 8 la reuniunea lotului nu e inclus pentru lotul 1 si il da la lotul 2 pleaca oriunde se poate! Stiu din surse sigure ca asa e!

SzabiStelistu05.01.2008 21:37

dak pleaca o sa piarda iarasi Steaua un jucator bun.....Becali asta ii tare prost:((sper sa ramana Neaga la Steaua.....si da cred si eu ca asta e o minciuna!asa si eu pot sa spun ca Steaua ARUNCA BOMBA!!!CRISTIANO RONDALDO S-A INTELES CU Steaua SI LUNI SEMNEAZA UN CONTRACT PE 3 ANI,SALARIUL ANUAL VA FI DE 7 MILIOANE DE EURO + PRIMELE.......pacat ca nu ar fi adevarat.....m-am saturat de minciunile presei !!!

dannyfansteaua06.01.2008 09:02

chiar si atunci cand era in koreea el se gandea numai la Steaua cum poate sa plece din nou chiar si la rapid...oierul asta e paralel cu ceea ce ar trebui sa se intample la Steaua ...si presa asta nu sa saturat sa tot scrie baliverne!??

alin-b06.01.2008 14:30

:steag_steaua_ro: fular-campioniifular-campionii crek Gigi belali face bine ca il da pe Neaga.nu a facut prea multe la Steaua

GEORGE 197306.01.2008 14:56

Neaga nu se va duce la RAPID .http://static.fcsteaua.ro/forum/style_images/2/folder_post_icons/icon7.gif

bad_joke06.01.2008 16:20

bv Neaga go,go,go,go,in sfarsit scapam de un distrus,drum bun spulberatule!!!

Wally06.01.2008 21:21

Sunt altii mai "distrusi" ca Neaga...

fansteaua4607.01.2008 16:17
"Puriul" recunostea atunci franc ca relatia dintre ei este mai mult decât speciala: "Am avut placerea sa lucrez cu Neaga la Al Nasr. A stat 20 de zile acolo si am împartit chiar aceeasi camera".

 

or fi iubiti ?

Lacatush07.01.2008 21:26
bv Neaga go,go,go,go,in sfarsit scapam de un distrus,drum bun spulberatule!!!
Esti si tu vreun mare specialist intr-ale fotbalului si nu stim noi! Daca tu il numesti pe Neaga "distrus" ,atunci pentru specimene gen Surdu sau Ov Petre,ce calificative mai gasesti? Baiatu`, du-te si te culca,banuiesc ca iti e rau de la bautura.
«12»