Ma bucur ca spus-o pe fata omu,VREA BANI,cine nu vrea,daca stai sa te gandesti,Steaua are o Cupa Campionilor la activ,si asta cel putin pe vremuri atragea ca un magnet,asta pana sa preia conducerea Becali,acuma s aretinem toti,JUCATORI BUNI NU VOR MAI VENI NICIODATA IN Romania,SAU CEL PUTIN LA Steaua.Amintiti-va povestea saracului Andrey,despre care eu nu vreau sa ma pronunt daca era bun sau rau,a fost lasat prea putin sa demonstreze,si acum straini au o teama fata de conducerea Stelei,mai bine zis nu au incredere,nu vor sa fie umiliti.
Legat de opinia multor suporteri de pe site de genu"iara vine inca un mercenar...",nu pot sa spun decat ca au o mentalitate la fel de veche ca Marea Neagra,oare nu e de ajuns exemplu Clujului,cand straini sunt tratati bine,ca pana la urma tot oameni sunt,si atunci cand un om e tratat bine,fi sigur ca o sa dea totu pentru bani primiti,singura problema in faptu ca aducem straini,e faptu ca se uita scopu campionatului romanesc,acela de a da variante ,solutii,cum vreti s ale numiti...Echipei Nationale,in rest poate sa aduca straini cat cuprinde ATATA TIMP CAT SUNT DE VALOARE.
M-am saturat sa se trateze cu niste NO NAME-uri si sa aud al stiri ca baieti aia stramba din nas,aici vreau sa vad orgoliul conduceri,Steaua e Steaua si nimeni nu ia in ras echipa noastra,nimeni nu-si bate joc de echipa care domina Europa anilor 80'
:steag_steaua_ro:
